Opinie
OCENY I OPINIE
OCENA OGÓLNA:
4.88 / 5
Polecam, bardzo fajny obiekt
Mimo że spędzilismy jeden nocleg to urzekło nas wyposażenie pokoju ,aneksu kuchennego wyposazonych w nowe meble i sprzety a takze życzliwośc gospodarzy !
Wysoki standard, spokojna i cicha okolica. Fajnie, że na miejscu był darmowy parking, niestety nie każdy obiekt to zapewnia, czasem trzeba płacić.
Właśnie wracam z tygodniowego pobytu w tym domu gościnnym. Jedyne co mogę powiedzieć to to że polecam to miejsce z całego serca. Gospodarze mili pełni serdeczności. Pokoje komfortowe, wszędzie blisko i do centrum i do plaży. Gościliśmy tu drugi raz i na pewno nie ostatni.
Jakiś czas temu odwiedziłam to miejsce z przyjaciółmi. Cicha, spokojna okolica. Właśnie tego było nam trzeba - uciec od zgiełku, jaki towarzyszy nam na co dzień w stolicy.
Spędziliśmy tu fajny urlop - polecamy.
Opinia nr: 1 / 2

